AUTOLAWETA A1, A2 – szybko i tanio do celu – 24h

Oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi transportowe autolawetą – działamy przede wszystkim w rejonie autostrad A1 i A2, ale również możemy dowieźć twój samochód w każde inne miejsce w Polsce. Jesteśmy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę!

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług pomocy drogowej, a także prowadzimy holowanie i transport autolawetą – gdy tylko musisz przewieźć pojazd do celu szybko, sprawnie i bezpiecznie, wystarczy zlecić prace nam, a my będziemy mogli zająć się wszystkim profesjonalnie i dodatkowo w atrakcyjnych cenach.

Działamy w całej Polsce
Przede wszystkim świadczymy usługi jako autolaweta A1, A2, ponieważ w okolicy tych autostrad znajduje się nasza siedziba. Obsługujemy między innymi miejscowości takie jak Zgierz, Stryków, Łódź, Łowicz, Kutno, Piątek, Emilia, Konin, ale również jesteśmy w stanie dojechać do klienta do innych miejscowości na terenie całego kraju.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych chcących przewieźć auto, na przykład po wypadku, kolizji, auto niedziałające, jak i również współpracujemy z firmami i instytucjami, na przykład dealerami samochodowymi, ubezpieczalniami, warsztatami.

AUTOLAWETA A1, A2

AUTOLAWETA A1, A2

NAPRAWY NA DRODZE A1, A2

NAPRAWY NA DRODZE

DOWÓZ PALIWA - WULKANIZACJA A1,A2

DOWÓZ PALIWA – WULKANIZACJA

AUTOLAWETA A1, A2

AUTOLAWETA – 24H / DOBĘ

autolaweta AUTOSTRADA A1, autolaweta AUTOSTRADA A2


Nasza oferta autolawetą to głównie:

– transport samochodów osobowych
– transport samochodów dostawczych
– transport samochodów ciężarowych
– transport busów
– transport autobusów
– transport TIR-ów
– transport motocykli, skuterów, quadów
– transport maszyn, między innymi rolniczych, budowlanych

Dysponujemy nowoczesnymi lawetami, dzięki którym możemy bezpiecznie dostarczyć powyższe pojazdy do celu, dlatego warto nam zaufać. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni niezależnie od okoliczności.

Jesteśmy liderami w branży – warto nam zaufać!
Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług autolawetą spowodowało, że jesteśmy w stanie zapewnić każdemu z naszych klientów pełną pomoc. Jesteśmy firmą elastyczną, rzetelną, terminową, a także zapewniamy naszym klientom atrakcyjne ceny świadczonych przez nas usług lawetami.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług – nasza autolaweta A1, A2 czeka na zgłoszenie przez 24 godziny na dobę!

AUTOLAWETA – A1, A2 

Stryków, Kutno, Łódź, Łódź-Północ, Łowicz, Zgierz, Kowal, Konin, Skierniewice, Głowno, Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Piątek, Łęczyca, Emilia, Ciechocinek, Włocławek, Brzeziny, Koło, Wartowice, Uniejów, Poddębice, Tomaszów Mazowicecki, Rawa Mazowiecka, Rzgów, Tuszyn,

Parking Autostradowy – MOP :

Autostrada A2 : Ciosny, Police, Sobótka, Zambrów, Cichmiana, Łęka, Parma, Bełchów, Mogiły, Baranów, Nowostawy, Polesie, Niesułków

Autostrada A1: Głowno, Strzelce, Wiśniowa Góra, Ludwino, Skoszew, Lubień Kujawski