RATOWNICTWO DROGOWE – A1, A2. Szybkie ratownictwo drogowe A1, A2 – działamy 24h!

Niespodziewane sytuacje na drodze mogą dotknąć każdego kierowcy – jeżeli również potrzebujesz wsparcia, nasza firma jest do dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Prowadzimy ratownictwo drogowe A1, A2 – zadzwoń do nas teraz, gdy potrzebujesz pomocy!

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie ratownictwa drogowego dla wszystkich kierowców korzystających z autostrad A1 oraz A2, między innymi w miejscowościach takich jak Zgierz, Stryków, Łódź, Łowicz, Kutno, Piątek, Emilia, Konin oraz okolicznych.

Szybka pomoc dla każdego kierowcy
Obsługujemy wszystkich kierowców mających problemy na drodze – reagujemy błyskawicznie w przypadku awarii, kolizji, wypadków, braku paliwa, problemów z odpaleniem samochodu oraz w wielu innych sytuacjach podczas podróży. Dzięki nam możesz kontynuować dalszą podróż – zadbamy o to, aby twoje auto szybko znów stało się w pełni sprawne lub dostarczymy je tam, gdzie mogą zająć się nim specjaliści.

Nasze ratownictwo drogowe A1, A2 przeznaczone jest dla kierowców samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów i busów, TIR-ów, także prowadzimy usługi dla właścicieli maszyn rolniczych, budowlanych, motocykli, quadów.

RATOWNICTWO DROGOWE A1, A2

RATOWNICTWO A1, A2

NAPRAWY NA DRODZE A1, A2

NAPRAWY NA DRODZE

DOWÓZ PALIWA - WULKANIZACJA A1,A2

DOWÓZ PALIWA – WULKANIZACJA

RATOWNICTWO DROGOWE A1, A2

RATOWNICTWO – 24H / DOBĘ

RATOWNICTWO DROGOWE AUTOSTRADA A1, RATOWNICTWO DROGOWE AUTOSTRADA A2


Nasza oferta ratownictwa drogowego:

– naprawa usterek – drobne usterki naprawiamy na miejscu, w przypadku większych służymy serwisem 24h we współpracy z zaufanymi warsztatami
– holowanie i autolaweta – dowieziemy samochód wszędzie tam, gdzie trzeba
– awaryjne odpalanie pojazdu – sprawimy, że auto od razu będzie gotowe do dalszej drogi
– otwieranie drzwi – w przypadku zostawionych w środku, zatrzaśniętych kluczyków
– wyciąganie z rowów, pół, zasp czy błota – dysponujemy lawetą, z którą jest to możliwe
– dowóz paliwa – jeżeli skończyło się paliwo, możemy dowieźć je na miejsce
– wulkanizacja i wymiana kół – jesteśmy do dyspozycji w przypadku problemów tego rodzaju

Dzięki tak szerokiemu zakresowi usług jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom pełną pomoc w trasie niezależnie od pory dnia i nocy – działamy przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Błyskawicznie reagujemy na zgłoszenia
Gdy tylko pojawi się jakiś problem na drodze, wystarczy do nas zadzwonić – wychodzimy naprzeciwko potrzebom naszych klientów i na miejsce zdarzenia dojeżdżamy tak szybko, jak to tylko możliwe.

Zapraszamy do wybrania naszych usług – ratownictwo drogowe A1, A2 24h – zadzwoń do nas teraz!

RATOWNICTWO DROGOWE – A1, A2 

Stryków, Kutno, Łódź, Łódź-Północ, Łowicz, Zgierz, Kowal, Konin, Skierniewice, Głowno, Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Piątek, Łęczyca, Emilia, Ciechocinek, Włocławek, Brzeziny, Koło, Wartowice, Uniejów, Poddębice, Tomaszów Mazowicecki, Rawa Mazowiecka, Rzgów, Tuszyn,

 

Parking Autostradowy – MOP :

Autostrada A2 : Ciosny, Police, Sobótka, Zambrów, Cichmiana, Łęka, Parma, Bełchów, Mogiły, Baranów, Nowostawy, Polesie, Niesułków

Autostrada A1: Głowno, Strzelce, Wiśniowa Góra, Ludwino, Skoszew, Lubień Kujawski